Hakkımızda

Kurumsal

Çankaya sineklik firması 1996 yılında 30 metre karelik küçük bir mağazada ankara sineklik, pimapen pvc, cam balkon, montaj ve satışı yapmak amacı ile kurulmuştur.

İlk fabrikasını Ankara sitelerde açan firmamız daha sonra 2. Entegre farikasını faaliyete geçirmiş olup imalatta kullandığı son teknoloji makineler ile sineklik sektöründe lider konuma yükselmiştir.

Firmamızı ankara sineklik, sürme, plise, stor, menteşeli sineklik, pimapen, ve cam balkon uygulamalarınız için büyük küçük iş ayrımı yapmaksızın arayabilirsiniz.

Firmamız 2016 yılında siz değerli müşterilerimizin sineklik, pimapen, cam balkon gibi tüm ürünlerimizi birebir görüp beğene bilmeniz amacı ile Türkiye'nin en büyük sineklik pvc şovrumlarından birini çayyolu yaşamkentde faaliyete sokmuştur.

Firmamız  sineklik montajlı satışta Türkiye 1. olup çok büyük sineklik montaj projelerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Firmamızın bu başarısındaki en temel unsur işine verdiği ciddiyet, önem, iş disiplini ve uygun fiyat politikası olmakla birlikte siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilme arzusunda yatmaktadır.

Biz ankara sineklik firması olarak tam bir ekip ruhu içinde ana ilkelerimiz olan; dürüstlük ve rekabetçilikten ödün vermeden hep daha çok çalışarak yürümeye, sorgulamaya, değiştirmeye hizmette fark yaratmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla.